
Сальник колінвала (передній) MB A-class (W177)/C-class (W205)/E-class (W213) 17- (40x62x8.5) 711.230 (ELRING)
308 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL711230
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) MB A-class (W177)/C-class (W205)/E-class (W213) 17- (40x62x8.5)
Оригінальні номери
MERCEDES A1669970246
SWAG 33 11 0502
MERCEDES A 166 997 02 46
MERCEDES 013 997 37 46
WILMINK GROUP WG1183288
MERCEDES A0139973746
MERCEDES 1669970246
MERCEDES 000 997 19 08
MERCEDES 0009971908
WILMINK GROUP WG1751966
MERCEDES 166 997 02 46
MERCEDES 0139973746
SWAG 33110502
WILMINK GROUP WG1226081
MERCEDES A0009971908
WILMINK GROUP WG2135387
MERCEDES A 000 997 19 08
FAI AutoParts OS1060
MERCEDES A 013 997 37 46
WILMINK GROUP WG2184989
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
MERCEDES A1669970246
SWAG 33 11 0502
MERCEDES A 166 997 02 46
MERCEDES 013 997 37 46
WILMINK GROUP WG1183288
MERCEDES A0139973746
MERCEDES 1669970246
MERCEDES 000 997 19 08
MERCEDES 0009971908
WILMINK GROUP WG1751966
MERCEDES 166 997 02 46
MERCEDES 0139973746
SWAG 33110502
WILMINK GROUP WG1226081
MERCEDES A0009971908
WILMINK GROUP WG2135387
MERCEDES A 000 997 19 08
FAI AutoParts OS1060
MERCEDES A 013 997 37 46
WILMINK GROUP WG2184989
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 711.230 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 8.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, C-Class, GLC, Q50, GLA-Class, Forfour, Fortwo, A-Class, Q30, City-Coupe, SLC, Roadster, QX30, Colt, Q60, Cabrio, B-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴


