
Сальник распредвала Land Rover Discovery/Range Rover 2.7/3.0 TD 04- (26x45x8) 339.280 (ELRING)
283 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL339280
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала Land Rover Discovery/Range Rover 2.7/3.0 TD 04- (26x45x8)
Оригинальные номера
FORD USA 4S7Z-6K292-A
WILMINK GROUP WG1192076
AUDI 0XW 103 085 D
CITROËN 0807.36
WILMINK GROUP WG1751958
WILMINK GROUP WG1250356
CORTECO 19036887B
FORD 4S7Q6K292AB
WILMINK GROUP WG1183276
WILMINK GROUP WG1005006
FORD USA 4S7Z6K292A
FORD 4S7Q-6K292-AB
WILMINK GROUP WG1766569
FORD 1 311 318
WILMINK GROUP WG1226042
VICTOR REINZ 81-38536-00
VICTOR REINZ 813853600
FAI AutoParts OS1616
PAYEN NA5318
BGA OS8384
CITROËN 080736
ELWIS ROYAL 8413001
JAGUAR JD61567
GLASER P7762401
AUDI 0XW103085D
VAICO V220789
GLASER P77624-01
VAICO V22-0789
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
FORD USA 4S7Z-6K292-A
WILMINK GROUP WG1192076
AUDI 0XW 103 085 D
CITROËN 0807.36
WILMINK GROUP WG1751958
WILMINK GROUP WG1250356
CORTECO 19036887B
FORD 4S7Q6K292AB
WILMINK GROUP WG1183276
WILMINK GROUP WG1005006
FORD USA 4S7Z6K292A
FORD 4S7Q-6K292-AB
WILMINK GROUP WG1766569
FORD 1 311 318
WILMINK GROUP WG1226042
VICTOR REINZ 81-38536-00
VICTOR REINZ 813853600
FAI AutoParts OS1616
PAYEN NA5318
BGA OS8384
CITROËN 080736
ELWIS ROYAL 8413001
JAGUAR JD61567
GLASER P7762401
AUDI 0XW103085D
VAICO V220789
GLASER P77624-01
VAICO V22-0789
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 339.280 |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, Range Rover, Range Rover Sport, XF, 607, XJ, f-pace, xf sportbrake, Range Rover Velar, C6, C5, 407, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴



