Прокладка головки циліндра 254340 (ELRING)
1 648 ₴
- В наявності
- Код: EL254340
Прокладка головки циліндра 254340 (ELRING)В наявності
1 648 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1754223
AUDI 04E103383BE
VICTOR REINZ 61-10098-00
WILMINK GROUP WG1705045
GLASER H8480100
LYNXauto SH-0378
ZEKKERT DI1068
AUDI 04E103383BK
LYNXauto SH0378
VICTOR REINZ 611009800
WILMINK GROUP WG1957080
CORTECO 83403296
ZEKKERT DI-1068
AUDI 04E 103 383 BT
VAG 04E103383AF
GLASER H84801-00
ELRING 254.340
WILMINK GROUP WG1379535
AUDI 04E 103 383 BE
WILMINK GROUP WG1991712
ELRING 254340
VAG 04E 103 383 AF
ELRING 092.310
WILMINK GROUP WG2149500
AUDI 04E 103 383 BK
WILMINK GROUP WG1985158
AUDI 04E103383BT
FAI AutoParts HG2330
BGA CH8100
ELRING 092310
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1754223
AUDI 04E103383BE
VICTOR REINZ 61-10098-00
WILMINK GROUP WG1705045
GLASER H8480100
LYNXauto SH-0378
ZEKKERT DI1068
AUDI 04E103383BK
LYNXauto SH0378
VICTOR REINZ 611009800
WILMINK GROUP WG1957080
CORTECO 83403296
ZEKKERT DI-1068
AUDI 04E 103 383 BT
VAG 04E103383AF
GLASER H84801-00
ELRING 254.340
WILMINK GROUP WG1379535
AUDI 04E 103 383 BE
WILMINK GROUP WG1991712
ELRING 254340
VAG 04E 103 383 AF
ELRING 092.310
WILMINK GROUP WG2149500
AUDI 04E 103 383 BK
WILMINK GROUP WG1985158
AUDI 04E103383BT
FAI AutoParts HG2330
BGA CH8100
ELRING 092310
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 254.340 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.52 мм |
| Товщина після затягування | 0.52 мм |
| Діаметр | 77.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648 ₴

