
Прокладка ГБЦ Nissan Murano/NP300 Navara/Pathfinder 2.5 dCi 05- (1 метка) (0.925mm) 549.250 (ELRING)
1 835 ₴
- В наявності
- Код: EL549250
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Nissan Murano/NP300 Navara/Pathfinder 2.5 dCi 05- (1 метка) (0.925mm)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1177921
VICTOR REINZ 611023010
WILMINK GROUP WG1911841
VICTOR REINZ 61-10230-10
IAP QUALITY PARTS 118-13142
WILMINK GROUP WG1892456
GUARNITAUTO 102456-5252
WILMINK GROUP WG1002474
HERTH+BUSS J1251158
CORTECO 83403202
BGA CH6355A
WILMINK GROUP WG1928770
NISSAN 11044-5X01A
WILMINK GROUP WG1991660
AJUSA 10160210
WILMINK GROUP WG1103681
WILMINK GROUP WG1194367
WILMINK GROUP WG2149412
WILMINK GROUP WG1193600
TRISCAN 501-45101
GLASER H8494110
RED-LINE 34NI109
TRISCAN 50145101
WILMINK GROUP WG1924146
GLASER H84941-10
IAP QUALITY PARTS 11813142
WILMINK GROUP WG2133627
NISSAN 110445X01A
WILMINK GROUP WG1009094
GUARNITAUTO 1024565252
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1177921
VICTOR REINZ 611023010
WILMINK GROUP WG1911841
VICTOR REINZ 61-10230-10
IAP QUALITY PARTS 118-13142
WILMINK GROUP WG1892456
GUARNITAUTO 102456-5252
WILMINK GROUP WG1002474
HERTH+BUSS J1251158
CORTECO 83403202
BGA CH6355A
WILMINK GROUP WG1928770
NISSAN 11044-5X01A
WILMINK GROUP WG1991660
AJUSA 10160210
WILMINK GROUP WG1103681
WILMINK GROUP WG1194367
WILMINK GROUP WG2149412
WILMINK GROUP WG1193600
TRISCAN 501-45101
GLASER H8494110
RED-LINE 34NI109
TRISCAN 50145101
WILMINK GROUP WG1924146
GLASER H84941-10
IAP QUALITY PARTS 11813142
WILMINK GROUP WG2133627
NISSAN 110445X01A
WILMINK GROUP WG1009094
GUARNITAUTO 1024565252
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | AJUSA 10160210; BGA CH6355A; Corteco 83403202; ELRING 549250; Glaser H8494110; Nissan 110445X01A; TRISCAN 50145101; Victor Reinz 611023010 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 549.250 |
| Товщина | 0.93 мм |
| Товщина після затягування | 0.93 мм |
| Проекція поршня від | 0.255 мм |
| Проекція поршня до | 0.28 мм |
| Діаметр | 89.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Murano, Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 835 ₴


