
Прокладка головки циліндра 688412 (ELRING)
1 097 ₴
- В наявності
- Код: EL688412
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
DACIA 110441845R
IAP QUALITY PARTS 118-13111
WILMINK GROUP WG1228625
ELWIS ROYAL 46802
WILMINK GROUP WG1449790
IAP QUALITY PARTS 11813111
GLASER H4059810
WILMINK GROUP WG1929860
MERCEDES A 607 016 00 00
ELWIS ROYAL 0046802
MERCEDES 6070160000
WILMINK GROUP WG2047182
LYNXauto SH-0931
VICTOR REINZ 61-37930-10
BGA CH7524
GUARNITAUTO 1037755250
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0210223
WILMINK GROUP WG1758180
DACIA 82 00 862 244
LYNXauto SH0931
DACIA 110447055R
VICTOR REINZ 61-37930-00
CORTECO 415632P
ASAM 55261
WILMINK GROUP WG1103632
VICTOR REINZ 613793010
MERCEDES A6070160000
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.223
DACIA 8200862244
GLASER H40598-10
FAI AutoParts HG1766
HERTH+BUSS J1251149
WILMINK GROUP WG1194104
VICTOR REINZ 613793000
DACIA 110442915R
MERCEDES 607 016 00 00
RED-LINE 34NI107
WILMINK GROUP WG1704494
GUARNITAUTO 103775-5250
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
DACIA 110441845R
IAP QUALITY PARTS 118-13111
WILMINK GROUP WG1228625
ELWIS ROYAL 46802
WILMINK GROUP WG1449790
IAP QUALITY PARTS 11813111
GLASER H4059810
WILMINK GROUP WG1929860
MERCEDES A 607 016 00 00
ELWIS ROYAL 0046802
MERCEDES 6070160000
WILMINK GROUP WG2047182
LYNXauto SH-0931
VICTOR REINZ 61-37930-10
BGA CH7524
GUARNITAUTO 1037755250
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0210223
WILMINK GROUP WG1758180
DACIA 82 00 862 244
LYNXauto SH0931
DACIA 110447055R
VICTOR REINZ 61-37930-00
CORTECO 415632P
ASAM 55261
WILMINK GROUP WG1103632
VICTOR REINZ 613793010
MERCEDES A6070160000
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.223
DACIA 8200862244
GLASER H40598-10
FAI AutoParts HG1766
HERTH+BUSS J1251149
WILMINK GROUP WG1194104
VICTOR REINZ 613793000
DACIA 110442915R
MERCEDES 607 016 00 00
RED-LINE 34NI107
WILMINK GROUP WG1704494
GUARNITAUTO 103775-5250
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 688.412 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 77.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Infiniti, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Juke, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Express, Pulsar, Qashqai, Logan, GLA-Class, A-Class, Q30, Clio, Megane, Sandero, Scenic, B-Class, Dokker, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴


