
Сальник клапана 026700 (ELRING)
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL026700
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник клапана
Оригинальные номера
ELRING 398.450
ZEKKERT DI4015
TOPRAN 302 183
FORD 96MM6571AH
Mazda 1E0510155B
VOLVO 30 711 642
ELRING 398450
CORTECO 12014948
SKT 4S042V
CORTECO 12020251
WILMINK GROUP WG2293139
WILMINK GROUP WG1087447
BSG BSG 30-116-124
TOPRAN 302183
FORD 96MM 6571AH
SKT 4S-042-V
Mazda 1E0510155A
VOLVO 31251142
BSG BSG30116124
FORD 96MM 6571AG
ELWIS ROYAL 1626511
Mazda 1E05-10-155
CORTECO 19025722
AJUSA 12011600
VOLVO 31 251 142
ELRING 026700
CORTECO 49472891
WILMINK GROUP WG2134465
FORD 96MM6571AG
FORD 1148124
ELRING 026.700
Mazda 1E05-10-155B
ZEKKERT DI-4015
WILMINK GROUP WG1353759
GUARNITAUTO 1425798500
VICTOR REINZ 12-33876-01
Mazda 1E05-10-155A
WILMINK GROUP WG1004653
VICTOR REINZ 123387601
GUARNITAUTO 142579-8500
Mazda 1E0510155
FORD 1479885
FORD 1 479 885
FORD 1 148 124
VOLVO 30711642
MILES HD09044
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
ELRING 398.450
ZEKKERT DI4015
TOPRAN 302 183
FORD 96MM6571AH
Mazda 1E0510155B
VOLVO 30 711 642
ELRING 398450
CORTECO 12014948
SKT 4S042V
CORTECO 12020251
WILMINK GROUP WG2293139
WILMINK GROUP WG1087447
BSG BSG 30-116-124
TOPRAN 302183
FORD 96MM 6571AH
SKT 4S-042-V
Mazda 1E0510155A
VOLVO 31251142
BSG BSG30116124
FORD 96MM 6571AG
ELWIS ROYAL 1626511
Mazda 1E05-10-155
CORTECO 19025722
AJUSA 12011600
VOLVO 31 251 142
ELRING 026700
CORTECO 49472891
WILMINK GROUP WG2134465
FORD 96MM6571AG
FORD 1148124
ELRING 026.700
Mazda 1E05-10-155B
ZEKKERT DI-4015
WILMINK GROUP WG1353759
GUARNITAUTO 1425798500
VICTOR REINZ 12-33876-01
Mazda 1E05-10-155A
WILMINK GROUP WG1004653
VICTOR REINZ 123387601
GUARNITAUTO 142579-8500
Mazda 1E0510155
FORD 1479885
FORD 1 479 885
FORD 1 148 124
VOLVO 30711642
MILES HD09044
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 026.700 |
| Внутрішній діаметр | 10.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 23 мм |
| Висота | 16.2 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, Mondeo, Fusion, C-Max, Puma, Figo, Fiesta, C30, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴


