Прокладка головки циліндра 265481 (ELRING)
1 678 ₴
- В наявності
- Код: EL265481
Прокладка головки циліндра 265481 (ELRING)В наявності
1 678 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-35420-20
ELRING 265441
MOTIVE HGF303
ELRING 265.480
FORD 1 349 876
ELWIS ROYAL 26501
WILMINK GROUP WG1757432
PAYEN AA5960
ET EngineTeam TH0038
MOTIVE HGF303L
RED-LINE 34RV026
FORD 5C1Q6051CA
AJUSA 10138420
VICTOR REINZ 613542000
ELRING 265.441
GUARNITAUTO 1025655253
WILMINK GROUP WG1009073
WILMINK GROUP WG2308826
CORTECO 415424P
WILMINK GROUP WG1087850
VICTOR REINZ 61-35420-00
LAND ROVER LR004420
FORD 5C1Q 6051CA
ELRING 265.421
VICTOR REINZ 613542010
WILMINK GROUP WG1003236
FORD 5C1Q6051BA
Diesel Technic 13.40027
WILMINK GROUP WG2133661
VICTOR REINZ 61-35420-10
ELRING 265421
ELRING 265480
WILMINK GROUP WG1103441
WILMINK GROUP WG1159851
TRISCAN 501-2686
WILMINK GROUP WG1090854
FORD 1349876
ELWIS ROYAL 0026501
Diesel Technic 1340027
TRISCAN 5012686
GUARNITAUTO 102565-5253
ET EngineTeam TH0038BT
VICTOR REINZ 613542020
BGA CH3583B
FORD 5C1Q6051AA
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-35420-20
ELRING 265441
MOTIVE HGF303
ELRING 265.480
FORD 1 349 876
ELWIS ROYAL 26501
WILMINK GROUP WG1757432
PAYEN AA5960
ET EngineTeam TH0038
MOTIVE HGF303L
RED-LINE 34RV026
FORD 5C1Q6051CA
AJUSA 10138420
VICTOR REINZ 613542000
ELRING 265.441
GUARNITAUTO 1025655253
WILMINK GROUP WG1009073
WILMINK GROUP WG2308826
CORTECO 415424P
WILMINK GROUP WG1087850
VICTOR REINZ 61-35420-00
LAND ROVER LR004420
FORD 5C1Q 6051CA
ELRING 265.421
VICTOR REINZ 613542010
WILMINK GROUP WG1003236
FORD 5C1Q6051BA
Diesel Technic 13.40027
WILMINK GROUP WG2133661
VICTOR REINZ 61-35420-10
ELRING 265421
ELRING 265480
WILMINK GROUP WG1103441
WILMINK GROUP WG1159851
TRISCAN 501-2686
WILMINK GROUP WG1090854
FORD 1349876
ELWIS ROYAL 0026501
Diesel Technic 1340027
TRISCAN 5012686
GUARNITAUTO 102565-5253
ET EngineTeam TH0038BT
VICTOR REINZ 613542020
BGA CH3583B
FORD 5C1Q6051AA
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 265.481 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.451 мм |
| Проекція поршня до | 0.5 мм |
| Діаметр | 91 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Defender, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 678 ₴

