Прокладка ГБЦ Mitsubishi Outlander 2.0i 06- (87mm/0.5mm) 415.690 (ELRING)
1 968 ₴
- В наявності
- Код: EL415690
Прокладка ГБЦ Mitsubishi Outlander 2.0i 06- (87mm/0.5mm) 415.690 (ELRING)В наявності
1 968 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Mitsubishi Outlander 2.0i 06- (87mm/0.5mm)
Оригінальні номери
CITROËN 1606232580
LYNXauto SH-0578
LYNXauto SH0578
GAZO GZA2557
GLASER H4057000
VICTOR REINZ 615403500
WILMINK GROUP WG1704445
GAZO GZ-A2557
WILMINK GROUP WG1380279
CORTECO 415653P
FAI AutoParts HG2155
MITSUBISHI 1005B450
CITROËN 16 062 325 80
GLASER H40570-00
WILMINK GROUP WG1103696
WILMINK GROUP WG1700906
HERTH+BUSS J1255049
VICTOR REINZ 61-54035-00
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CITROËN 1606232580
LYNXauto SH-0578
LYNXauto SH0578
GAZO GZA2557
GLASER H4057000
VICTOR REINZ 615403500
WILMINK GROUP WG1704445
GAZO GZ-A2557
WILMINK GROUP WG1380279
CORTECO 415653P
FAI AutoParts HG2155
MITSUBISHI 1005B450
CITROËN 16 062 325 80
GLASER H40570-00
WILMINK GROUP WG1103696
WILMINK GROUP WG1700906
HERTH+BUSS J1255049
VICTOR REINZ 61-54035-00
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 415.690 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.62 мм |
| Товщина після затягування | 0.62 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968 ₴

