
Прокладка ГБЦ Nissan Juke/X-Trail 1.6 14- (0.72 mm) 268.580 (ELRING)
2 048 ₴
- В наявності
- Код: EL268580
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Nissan Juke/X-Trail 1.6 14- (0.72 mm)
Оригінальні номери
CORECO 83403197
WILMINK GROUP WG2175690
VICTOR REINZ 611086900
WILMINK GROUP WG2149407
NISSAN 11044BV80A
VICTOR REINZ 61-10869-00
GLASER H8512700
GLASER H85127-00
WILMINK GROUP WG2101140
ELRING 268.580
HERTH+BUSS J1251168
NISSAN 11044-BV80A
ELRING 268580
WILMINK GROUP WG1957204
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 83403197
WILMINK GROUP WG2175690
VICTOR REINZ 611086900
WILMINK GROUP WG2149407
NISSAN 11044BV80A
VICTOR REINZ 61-10869-00
GLASER H8512700
GLASER H85127-00
WILMINK GROUP WG2101140
ELRING 268.580
HERTH+BUSS J1251168
NISSAN 11044-BV80A
ELRING 268580
WILMINK GROUP WG1957204
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 268.580 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.72 мм |
| Товщина після затягування | 0.72 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, Pulsar, Juke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048 ₴


