
Прокладка головки циліндра 446383 (ELRING)
893 ₴
- В наявності
- Код: EL446383
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-29060-20
WILMINK GROUP WG1158910
CORTECO 411260P
VICTOR REINZ 612906020
TRISCAN 501-6015
NE 200038001502
WILMINK GROUP WG1003226
ELWIS ROYAL 0046829
TRISCAN 5016015
Chrysler T1028290
DACIA 7701035218
WILMINK GROUP WG1083895
ELRING 446.383
BGA CH2369B
WILMINK GROUP WG1757132
AJUSA 10046220
WILMINK GROUP WG1244386
DACIA 77 01 035 218
ELWIS ROYAL 46829
WILMINK GROUP WG1087762
WILMINK GROUP WG1178253
ELRING 446383
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-29060-20
WILMINK GROUP WG1158910
CORTECO 411260P
VICTOR REINZ 612906020
TRISCAN 501-6015
NE 200038001502
WILMINK GROUP WG1003226
ELWIS ROYAL 0046829
TRISCAN 5016015
Chrysler T1028290
DACIA 7701035218
WILMINK GROUP WG1083895
ELRING 446.383
BGA CH2369B
WILMINK GROUP WG1757132
AJUSA 10046220
WILMINK GROUP WG1244386
DACIA 77 01 035 218
ELWIS ROYAL 46829
WILMINK GROUP WG1087762
WILMINK GROUP WG1178253
ELRING 446383
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 446.383 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.8 мм |
| Проекція поршня від | 1.04 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Jeep, Renault |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Espace, 20, Safrane, Trafic, 25, CJ5, 21, Fuego, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴


