Прокладка головки циліндра 898460 (ELRING)
2 059 ₴
- В наявності
- Код: EL898460
Прокладка головки циліндра 898460 (ELRING)В наявності
2 059 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103599
AUDI 03L103383
FAI AutoParts HG1743
AUDI 03L 103 383 AJ
WILMINK GROUP WG1429147
VICTOR REINZ 61-38190-00
TRISCAN 50185155
FEBI 38987
AUDI 03L 103 383 M
ELWIS ROYAL 0056018
WILMINK GROUP WG1103643
GUARNITAUTO 1042203851
AUDI 03L 103 383
AUDI 03L 103 383 AQ
WILMINK GROUP WG2047194
WILMINK GROUP WG1449597
TRISCAN 501-85155
WILMINK GROUP WG1449757
CORTECO 415370P
WILMINK GROUP WG1441371
WILMINK GROUP WG1087770
SWAG 30938987
ELRING 898460
ELWIS ROYAL 56018
VICTOR REINZ 613819000
AUDI 03L103383AJ
AJUSA 10185200
WILMINK GROUP WG1758174
WILMINK GROUP WG1228400
AUDI 03L103383M
WILMINK GROUP WG1087797
GUARNITAUTO 104220-3851
WILMINK GROUP WG1002501
ELRING 898.460
WILMINK GROUP WG1363606
WILMINK GROUP WG1704471
AUDI 03L103383AQ
VIKA 11031830601
SWAG 30 93 8987
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1103599
AUDI 03L103383
FAI AutoParts HG1743
AUDI 03L 103 383 AJ
WILMINK GROUP WG1429147
VICTOR REINZ 61-38190-00
TRISCAN 50185155
FEBI 38987
AUDI 03L 103 383 M
ELWIS ROYAL 0056018
WILMINK GROUP WG1103643
GUARNITAUTO 1042203851
AUDI 03L 103 383
AUDI 03L 103 383 AQ
WILMINK GROUP WG2047194
WILMINK GROUP WG1449597
TRISCAN 501-85155
WILMINK GROUP WG1449757
CORTECO 415370P
WILMINK GROUP WG1441371
WILMINK GROUP WG1087770
SWAG 30938987
ELRING 898460
ELWIS ROYAL 56018
VICTOR REINZ 613819000
AUDI 03L103383AJ
AJUSA 10185200
WILMINK GROUP WG1758174
WILMINK GROUP WG1228400
AUDI 03L103383M
WILMINK GROUP WG1087797
GUARNITAUTO 104220-3851
WILMINK GROUP WG1002501
ELRING 898.460
WILMINK GROUP WG1363606
WILMINK GROUP WG1704471
AUDI 03L103383AQ
VIKA 11031830601
SWAG 30 93 8987
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 898.460 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 059 ₴

