
Прокладка ГБЦ Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 2.2 CRDi 09- (2 мітки) (1.40 mm) 514.150 (ELRING)
1 997 ₴
- В наявності
- Код: EL514150
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 2.2 CRDi 09- (2 мітки) (1.40 mm)
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2181B
HERTH+BUSS J1250583
WILMINK GROUP WG1317698
Hyundai 22311-2F120
VICTOR REINZ 61-10016-20
WILMINK GROUP WG1991689
WILMINK GROUP WG2133585
GLASER H4076620
VICTOR REINZ 611001620
WILMINK GROUP WG1193297
WILMINK GROUP WG2149318
GUARNITAUTO 102042-5253
RED-LINE 34HY067
WILMINK GROUP WG1449786
BGA CH7526B
CORECO 83403107
WILMINK GROUP WG1244033
GAZO GZ-A2643
Hyundai 223112F120
GUARNITAUTO 1020425253
GLASER H40766-20
GAZO GZA2643
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG2181B
HERTH+BUSS J1250583
WILMINK GROUP WG1317698
Hyundai 22311-2F120
VICTOR REINZ 61-10016-20
WILMINK GROUP WG1991689
WILMINK GROUP WG2133585
GLASER H4076620
VICTOR REINZ 611001620
WILMINK GROUP WG1193297
WILMINK GROUP WG2149318
GUARNITAUTO 102042-5253
RED-LINE 34HY067
WILMINK GROUP WG1449786
BGA CH7526B
CORECO 83403107
WILMINK GROUP WG1244033
GAZO GZ-A2643
Hyundai 223112F120
GUARNITAUTO 1020425253
GLASER H40766-20
GAZO GZA2643
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 514.150 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Діаметр | 86.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Carnival, Grandeur, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 997 ₴


