
Прокладка головки циліндра 265371 (ELRING)
1 933 ₴
- В наявності
- Код: EL265371
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1002673
DP ES6007
ELRING 265370
JAGUAR JD6 1043
ELRING 265.370
FORD 1 349 880
WILMINK GROUP WG2308829
WILMINK GROUP WG1244814
DP ES 2001
JAGUAR C2S40049
DP ES2001
FORD 5S7Q 6051AA
CORECO 415155P
WILMINK GROUP WG1177447
Diesel Technic 13.40030
WILMINK GROUP WG1500704
VICTOR REINZ 613542500
JAGUAR JD61043
WILMINK GROUP WG1159847
JAGUAR C2S 40049
DP ES 6007
WILMINK GROUP WG1757435
VICTOR REINZ 61-35425-00
WILMINK GROUP WG2047125
FORD 5S7Q6051AA
GUARNITAUTO 102564-5251
GUARNITAUTO 1025645251
Diesel Technic 1340030
WILMINK GROUP WG1228216
FORD 1349880
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1002673
DP ES6007
ELRING 265370
JAGUAR JD6 1043
ELRING 265.370
FORD 1 349 880
WILMINK GROUP WG2308829
WILMINK GROUP WG1244814
DP ES 2001
JAGUAR C2S40049
DP ES2001
FORD 5S7Q 6051AA
CORECO 415155P
WILMINK GROUP WG1177447
Diesel Technic 13.40030
WILMINK GROUP WG1500704
VICTOR REINZ 613542500
JAGUAR JD61043
WILMINK GROUP WG1159847
JAGUAR C2S 40049
DP ES 6007
WILMINK GROUP WG1757435
VICTOR REINZ 61-35425-00
WILMINK GROUP WG2047125
FORD 5S7Q6051AA
GUARNITAUTO 102564-5251
GUARNITAUTO 1025645251
Diesel Technic 1340030
WILMINK GROUP WG1228216
FORD 1349880
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 265.371 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.1 мм |
| Товщина після затягування | 1.1 мм |
| Проекція поршня від | 0.43 мм |
| Проекція поршня до | 0.52 мм |
| Діаметр | 87.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933 ₴


