
Прокладка головки циліндра 148770 (ELRING)
2 309 ₴
- В наявності
- Код: EL148770
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG1494B
AUDI 076 103 383 E
GLASER H2189620
ELRING 148.760
PAYEN AH5990
VAG 076103383E
VICTOR REINZ 61-37025-20
GLASER H21896-20
VICTOR REINZ 613702510
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0710114
WILMINK GROUP WG1449501
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.114
VICTOR REINZ 613702520
BGA CH9589B
WILMINK GROUP WG1087359
WILMINK GROUP WG1736996
AJUSA 10178220
CORECO 83403305
WILMINK GROUP WG1003172
ELRING 148760
LYNXauto SH0205
WILMINK GROUP WG1103552
VIKA 11031464001
WILMINK GROUP WG2149506
WILMINK GROUP WG1758628
VICTOR REINZ 61-37025-10
CORECO 83403307
LYNXauto SH-0205
WILMINK GROUP WG1176635
VIKA 11031393201
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG1494B
AUDI 076 103 383 E
GLASER H2189620
ELRING 148.760
PAYEN AH5990
VAG 076103383E
VICTOR REINZ 61-37025-20
GLASER H21896-20
VICTOR REINZ 613702510
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0710114
WILMINK GROUP WG1449501
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.114
VICTOR REINZ 613702520
BGA CH9589B
WILMINK GROUP WG1087359
WILMINK GROUP WG1736996
AJUSA 10178220
CORECO 83403305
WILMINK GROUP WG1003172
ELRING 148760
LYNXauto SH0205
WILMINK GROUP WG1103552
VIKA 11031464001
WILMINK GROUP WG2149506
WILMINK GROUP WG1758628
VICTOR REINZ 61-37025-10
CORECO 83403307
LYNXauto SH-0205
WILMINK GROUP WG1176635
VIKA 11031393201
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 148.770 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.61 мм |
| Товщина після затягування | 1.61 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.09 мм |
| Діаметр | 81.9 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 309 ₴


