Сальник ступицы (передней) MB C-class (W203/W204) 00-14 366.230 (ELRING)
864 ₴
- В наявності
- Код: EL366230
Сальник ступицы (передней) MB C-class (W203/W204) 00-14 366.230 (ELRING)В наявності
864 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник ступицы (передней) MB C-class (W203/W204) 00-14
Оригинальные номера
FEBI 27165
WILMINK GROUP WG1794569
MERCEDES A 023 997 31 47
SWAG 10927165
WILMINK GROUP WG1192234
MERCEDES A0239973147
AIC 55463
WILMINK GROUP WG1220712
MERCEDES A 203 330 00 60
MERCEDES 203 330 00 60
MERCEDES 023 997 31 47
MERCEDES 2033300060
MERCEDES 0239973147
SWAG 10 92 7165
WILMINK GROUP WG2249988
MERCEDES A2033300060
CORTECO 01032572B
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
FEBI 27165
WILMINK GROUP WG1794569
MERCEDES A 023 997 31 47
SWAG 10927165
WILMINK GROUP WG1192234
MERCEDES A0239973147
AIC 55463
WILMINK GROUP WG1220712
MERCEDES A 203 330 00 60
MERCEDES 203 330 00 60
MERCEDES 023 997 31 47
MERCEDES 2033300060
MERCEDES 0239973147
SWAG 10 92 7165
WILMINK GROUP WG2249988
MERCEDES A2033300060
CORTECO 01032572B
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 366.230 |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 9.3 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, G-Class, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴

