Прокладка ГБЦ Opel Agila/Suzuki Splash 1.0 08- 112.120 (ELRING)
1 292 ₴
- В наявності
- Код: EL112120
Прокладка ГБЦ Opel Agila/Suzuki Splash 1.0 08- 112.120 (ELRING)В наявності
1 292 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Opel Agila/Suzuki Splash 1.0 08-
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228616
WILMINK GROUP WG1177990
HERTH+BUSS J1258014
OPEL 4708883
OPEL 47 08 883
GUARNITAUTO 108411-5250
WILMINK GROUP WG1930319
WILMINK GROUP WG1449666
WILMINK GROUP WG1805207
SUZUKI 11141-62L00
WILMINK GROUP WG1003468
OPEL 93 193 714
OPEL 93 193 415
SUZUKI 1114162L00
VICTOR REINZ 613765500
VICTOR REINZ 61-37655-00
PAYEN AH6620
GUARNITAUTO 1084115250
OPEL 93193415
WILMINK GROUP WG1103617
ELWIS ROYAL 52041
WILMINK GROUP WG2047223
CORTECO 415613P
ELWIS ROYAL 0052041
GLASER H4047600
OPEL 93193714
GLASER H40476-00
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228616
WILMINK GROUP WG1177990
HERTH+BUSS J1258014
OPEL 4708883
OPEL 47 08 883
GUARNITAUTO 108411-5250
WILMINK GROUP WG1930319
WILMINK GROUP WG1449666
WILMINK GROUP WG1805207
SUZUKI 11141-62L00
WILMINK GROUP WG1003468
OPEL 93 193 714
OPEL 93 193 415
SUZUKI 1114162L00
VICTOR REINZ 613765500
VICTOR REINZ 61-37655-00
PAYEN AH6620
GUARNITAUTO 1084115250
OPEL 93193415
WILMINK GROUP WG1103617
ELWIS ROYAL 52041
WILMINK GROUP WG2047223
CORTECO 415613P
ELWIS ROYAL 0052041
GLASER H4047600
OPEL 93193714
GLASER H40476-00
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 112.120 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.64 мм |
| Товщина після затягування | 0.64 мм |
| Діаметр | 74 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Pixo, ALTO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 292 ₴

