Прокладка ГБЦ Toyota RAV 2.2 D 06- (4 мітки) (1.05 mm) 286.750 (ELRING)
1 857 ₴
- В наявності
- Код: EL286750
Прокладка ГБЦ Toyota RAV 2.2 D 06- (4 мітки) (1.05 mm) 286.750 (ELRING)В наявності
1 857 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Toyota RAV 2.2 D 06- (4 мітки) (1.05 mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1928568
WILMINK GROUP WG1178010
CORTECO 415582P
GLASER H40546-30
ELWIS ROYAL 52801
WILMINK GROUP WG1737035
WILMINK GROUP WG1103692
PAYEN AH6980
VICTOR REINZ 61-53930-30
TOYOTA 1111526051D0
TOYOTA 1111526052D0
WILMINK GROUP WG1191818
WILMINK GROUP WG1228585
VICTOR REINZ 615393030
ELWIS ROYAL 0052801
TRISCAN 5017598
WILMINK GROUP WG1003480
TRISCAN 501-7598
BGA CH8594C
TOYOTA 11115-26051-D0
WILMINK GROUP WG1758420
FAI AutoParts HG2111C
TOYOTA 11115-26052-D0
GLASER H4054630
HERTH+BUSS J1252153
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1928568
WILMINK GROUP WG1178010
CORTECO 415582P
GLASER H40546-30
ELWIS ROYAL 52801
WILMINK GROUP WG1737035
WILMINK GROUP WG1103692
PAYEN AH6980
VICTOR REINZ 61-53930-30
TOYOTA 1111526051D0
TOYOTA 1111526052D0
WILMINK GROUP WG1191818
WILMINK GROUP WG1228585
VICTOR REINZ 615393030
ELWIS ROYAL 0052801
TRISCAN 5017598
WILMINK GROUP WG1003480
TRISCAN 501-7598
BGA CH8594C
TOYOTA 11115-26051-D0
WILMINK GROUP WG1758420
FAI AutoParts HG2111C
TOYOTA 11115-26052-D0
GLASER H4054630
HERTH+BUSS J1252153
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 286.750 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.05 мм |
| Товщина після затягування | 1.05 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Проекція поршня від | 0.455 мм |
| Проекція поршня до | 0.505 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | IS, Corolla, Auris, RAV4, Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 857 ₴

