Сальник коленвала (передній) Mitsubishi Lancer 08- (29.3x48x6.6) B04.940 (ELRING)
502 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: ELB04940
Сальник коленвала (передній) Mitsubishi Lancer 08- (29.3x48x6.6) B04.940 (ELRING)В наявності
502 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передній) Mitsubishi Lancer 08- (29.3x48x6.6)
Оригинальные номера
CITROËN 16 075 932 80
LYNXauto SO-0268
MITSUBISHI MN195668
BGA OS7338
VICTOR REINZ 81-39028-00
LYNXauto SO0268
FAI AutoParts OS2159
GLASER P77349-01
WILMINK GROUP WG1993562
CITROËN 1607593280
WILMINK GROUP WG1250359
CORTECO 19034979B
ELRING 901.630
WILMINK GROUP WG1004786
GLASER P7734901
ELRING 901630
WILMINK GROUP WG1195636
VICTOR REINZ 813902800
WILMINK GROUP WG1225517
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
CITROËN 16 075 932 80
LYNXauto SO-0268
MITSUBISHI MN195668
BGA OS7338
VICTOR REINZ 81-39028-00
LYNXauto SO0268
FAI AutoParts OS2159
GLASER P77349-01
WILMINK GROUP WG1993562
CITROËN 1607593280
WILMINK GROUP WG1250359
CORTECO 19034979B
ELRING 901.630
WILMINK GROUP WG1004786
GLASER P7734901
ELRING 901630
WILMINK GROUP WG1195636
VICTOR REINZ 813902800
WILMINK GROUP WG1225517
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | B04.940 |
| Внутрішній діаметр | 29.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 6.6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Smart, JAC, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Forfour, ASX, Lancer, JS2, 4008, Colt, Mirage / Space Star |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴

