Прокладка ГБЦ Toyota Camry 3.5 06-17 (0.50mm) (R) 434.800 (ELRING)
1 902 ₴
- В наявності
- Код: EL434800
Прокладка ГБЦ Toyota Camry 3.5 06-17 (0.50mm) (R) 434.800 (ELRING)В наявності
1 902 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Toyota Camry 3.5 06-17 (0.50mm) (R)
Оригінальні номери
TOYOTA 11115-31060
GLASER H40721-00
LYNXauto SH-0620
TOYOTA 11115-0P020
TOYOTA 1111531080
WILMINK GROUP WG1245855
TOYOTA 1111531060
VICTOR REINZ 615425000
WILMINK GROUP WG1928555
BGA CH8553
WILMINK GROUP WG1380311
WILMINK GROUP WG1704653
LYNXauto SH0620
GLASER H4072100
FAI AutoParts HG2221R
VICTOR REINZ 61-54250-00
TOYOTA 11115-31080
TOYOTA 111150P020
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
TOYOTA 11115-31060
GLASER H40721-00
LYNXauto SH-0620
TOYOTA 11115-0P020
TOYOTA 1111531080
WILMINK GROUP WG1245855
TOYOTA 1111531060
VICTOR REINZ 615425000
WILMINK GROUP WG1928555
BGA CH8553
WILMINK GROUP WG1380311
WILMINK GROUP WG1704653
LYNXauto SH0620
GLASER H4072100
FAI AutoParts HG2221R
VICTOR REINZ 61-54250-00
TOYOTA 11115-31080
TOYOTA 111150P020
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 434.800 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Права |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 96 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, Alphard / Vellfire, IS, Aurion, Venza, Avalon, Camry, Exige, Highlander, Evora, Sienna, RX, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 902 ₴

