Прокладка ГБЦ Porsche Cayenne/Panamera 4.8 07- (0.62 mm) 354.524 (ELRING)
3 009 ₴
- В наявності
- Код: EL354524
Прокладка ГБЦ Porsche Cayenne/Panamera 4.8 07- (0.62 mm) 354.524 (ELRING)В наявності
3 009 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Porsche Cayenne/Panamera 4.8 07- (0.62 mm)
Оригінальні номери
PORSCHE 948.104.174.05
LYNXauto SH0518
LYNXauto SH-0518
PORSCHE 94810417405
WILMINK GROUP WG1284737
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
PORSCHE 948.104.174.05
LYNXauto SH0518
LYNXauto SH-0518
PORSCHE 94810417405
WILMINK GROUP WG1284737
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 354.524 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 0.62 мм |
| Товщина після затягування | 0.62 мм |
| Діаметр | 96.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera, Cayenne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 009 ₴

