
Сальник клапана 472240 (ELRING)
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL472240
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник клапана
Оригинальные номера
AUDI 062109675
AUDI 062 109 675
GLASER P7677500
GLASER P76775-00
VICTOR REINZ 703608200
MWM 904960640069
WILMINK GROUP WG1004671
NISSAN 132076S300
NISSAN 13207-6S300
AJUSA 12019000
WILMINK GROUP WG1245993
VICTOR REINZ 70-36082-00
MWM 9.0496.06.4.0069
WILMINK GROUP WG1193006
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
AUDI 062109675
AUDI 062 109 675
GLASER P7677500
GLASER P76775-00
VICTOR REINZ 703608200
MWM 904960640069
WILMINK GROUP WG1004671
NISSAN 132076S300
NISSAN 13207-6S300
AJUSA 12019000
WILMINK GROUP WG1245993
VICTOR REINZ 70-36082-00
MWM 9.0496.06.4.0069
WILMINK GROUP WG1193006
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 472.240 |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴


