
Прокладка ГБЦ Opel Combo/Fiat Ducato 2.0CDTI/D 11- (1.05mm) 758.680 (ELRING)
2 554 ₴
- В наявності
- Код: EL758680
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Opel Combo/Fiat Ducato 2.0CDTI/D 11- (1.05mm)
Оригинальные номера
GUARNITAUTO 1011175252
GUARNITAUTO 101117-5252
HERTH+BUSS J1258068
OPEL 55 211 410
AJUSA 10196910
FIAT 55283717
IAP QUALITY PARTS 118-10081
VICTOR REINZ 61-36595-10
BGA CH8531A
WILMINK GROUP WG1704328
WILMINK GROUP WG1911835
WILMINK GROUP WG2297009
WILMINK GROUP WG1755010
Chrysler 68263096AA
WILMINK GROUP WG2133533
GLASER H11408-10
OPEL 55259470
FIAT 55211410
WILMINK GROUP WG1103527
VICTOR REINZ 613659510
WILMINK GROUP WG1755011
PAYEN AH7380
Chrysler 68461076AA
WILMINK GROUP WG1178047
GUARNITAUTO 101117-3853
WILMINK GROUP WG1449777
GUARNITAUTO 1011173852
WILMINK GROUP WG1911836
GLASER H1140810
GUARNITAUTO 101117-3852
OPEL 55 259 470
Chrysler 68092975AA
WILMINK GROUP WG1449587
FAI AutoParts HG1684A
IAP QUALITY PARTS 11810081
WILMINK GROUP WG2133534
GUARNITAUTO 1011173853
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
GUARNITAUTO 1011175252
GUARNITAUTO 101117-5252
HERTH+BUSS J1258068
OPEL 55 211 410
AJUSA 10196910
FIAT 55283717
IAP QUALITY PARTS 118-10081
VICTOR REINZ 61-36595-10
BGA CH8531A
WILMINK GROUP WG1704328
WILMINK GROUP WG1911835
WILMINK GROUP WG2297009
WILMINK GROUP WG1755010
Chrysler 68263096AA
WILMINK GROUP WG2133533
GLASER H11408-10
OPEL 55259470
FIAT 55211410
WILMINK GROUP WG1103527
VICTOR REINZ 613659510
WILMINK GROUP WG1755011
PAYEN AH7380
Chrysler 68461076AA
WILMINK GROUP WG1178047
GUARNITAUTO 101117-3853
WILMINK GROUP WG1449777
GUARNITAUTO 1011173852
WILMINK GROUP WG1911836
GLASER H1140810
GUARNITAUTO 101117-3852
OPEL 55 259 470
Chrysler 68092975AA
WILMINK GROUP WG1449587
FAI AutoParts HG1684A
IAP QUALITY PARTS 11810081
WILMINK GROUP WG2133534
GUARNITAUTO 1011173853
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 758.680 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.05 мм |
| Проекція поршня від | 0.231 мм |
| Проекція поршня до | 0.33 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Fiat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Doblo, 500x, Bravo, Brera, Ducato, 159, Freemont, Delta, Spider, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 554 ₴


