
Сальник розподілвалу 897690 (ELRING)
427 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL897690
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник розподілвалу
Оригинальные номера
STELLOX 34-00163-SX
VIKA 11031012001
TOPRAN 113628
ELWIS ROYAL 8456071
CORTECO 20036702B
MAN 65.04901-0001
VICTOR REINZ 81-40538-00
AUDI 03L 103 085
AUDI 03L103085
VAICO V103874
WILMINK GROUP WG1103968
VAG 03L103085C
WILMINK GROUP WG1460794
TOPRAN 113 628
WILMINK GROUP WG1737682
VICTOR REINZ 814053800
AJUSA 15097400
WILMINK GROUP WG1148983
WILMINK GROUP WG1766478
FAI AutoParts OS1663
MAN 65049010001
WILMINK GROUP WG1441611
STELLOX 3400163SX
WILMINK GROUP WG1752036
GLASER P77774-01
FEBI 40108
BGA OS7323
PAYEN NA5361
WILMINK GROUP WG1429187
VAICO V10-3874
GLASER P7777401
SWAG 30940108
SWAG 30 94 0108
WILMINK GROUP WG1226676
AUDI 03L 103 085 C
WILMINK GROUP WG1705759
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
STELLOX 34-00163-SX
VIKA 11031012001
TOPRAN 113628
ELWIS ROYAL 8456071
CORTECO 20036702B
MAN 65.04901-0001
VICTOR REINZ 81-40538-00
AUDI 03L 103 085
AUDI 03L103085
VAICO V103874
WILMINK GROUP WG1103968
VAG 03L103085C
WILMINK GROUP WG1460794
TOPRAN 113 628
WILMINK GROUP WG1737682
VICTOR REINZ 814053800
AJUSA 15097400
WILMINK GROUP WG1148983
WILMINK GROUP WG1766478
FAI AutoParts OS1663
MAN 65049010001
WILMINK GROUP WG1441611
STELLOX 3400163SX
WILMINK GROUP WG1752036
GLASER P77774-01
FEBI 40108
BGA OS7323
PAYEN NA5361
WILMINK GROUP WG1429187
VAICO V10-3874
GLASER P7777401
SWAG 30940108
SWAG 30 94 0108
WILMINK GROUP WG1226676
AUDI 03L 103 085 C
WILMINK GROUP WG1705759
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 897.690 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴




