
Сальник коленвала (передний) Lexus IS/RX 05-15 (42x60x7) 473.150 (ELRING)
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL473150
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Lexus IS/RX 05-15 (42x60x7)
Оригинальные номера
ZEKKERT DI3522
AUDI J90 311 420 19
WILMINK GROUP WG1250487
LYNXauto SO0298
GLASER P77595-01
TOYOTA 9031142045
VICTOR REINZ 815327400
WILMINK GROUP WG1004979
TOYOTA 90311-42045
GLASER P7759501
FAI AutoParts OS344
LYNXauto SO-0298
TOYOTA 9031142037
TOYOTA 90311-42036
WILMINK GROUP WG1163105
WILMINK GROUP WG1183835
ZEKKERT DI-3522
WILMINK GROUP WG1225461
TOYOTA 90311-42037
WILMINK GROUP WG1222061
WILMINK GROUP WG1754578
TOYOTA 9031142036
CORTECO 19034730B
VICTOR REINZ 81-53274-00
AUDI J9031142019
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
ZEKKERT DI3522
AUDI J90 311 420 19
WILMINK GROUP WG1250487
LYNXauto SO0298
GLASER P77595-01
TOYOTA 9031142045
VICTOR REINZ 815327400
WILMINK GROUP WG1004979
TOYOTA 90311-42045
GLASER P7759501
FAI AutoParts OS344
LYNXauto SO-0298
TOYOTA 9031142037
TOYOTA 90311-42036
WILMINK GROUP WG1163105
WILMINK GROUP WG1183835
ZEKKERT DI-3522
WILMINK GROUP WG1225461
TOYOTA 90311-42037
WILMINK GROUP WG1222061
WILMINK GROUP WG1754578
TOYOTA 9031142036
CORTECO 19034730B
VICTOR REINZ 81-53274-00
AUDI J9031142019
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 473.150 |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Lexus, Daihatsu, Volkswagen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | IS, Solara, Liteace, Supra, Dyna, Picnic, ES, CRESSIDA, Alphard / Vellfire, Rocky, Land Cruiser, RC, Camry, Prado, Deer, FJ Cruiser, Tundra, Celica, LS, Fortuner, RAV4, Tacoma, Evora, Model F, 4Runner, RX, GS, Crown, Corolla, Corona, Safe, Exige, Aurion, Avensis, Avalon, GX, LX, MR2, Venza, Admiral, HiAce, Highlander, Hilux, Sequoia, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




