Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser 200 4.5 D 07- (1.375 mm) (3 мітки) (L) 484.220 (ELRING)
2 951 ₴
- В наявності
- Код: EL484220
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser 200 4.5 D 07- (1.375 mm) (3 мітки) (L) 484.220 (ELRING)В наявності
2 951 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Toyota Land Cruiser 200 4.5 D 07- (1.375 mm) (3 мітки) (L)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1705112
WILMINK GROUP WG1379576
WILMINK GROUP WG1836647
WILMINK GROUP WG1751609
WILMINK GROUP WG2149483
BGA CH9105
GLASER H84848-20
VICTOR REINZ 611014620
CORECO 83403279
GLASER H8484820
VICTOR REINZ 61-10146-20
TOYOTA 1111651030C0
TOYOTA 11116-51030-C0
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1705112
WILMINK GROUP WG1379576
WILMINK GROUP WG1836647
WILMINK GROUP WG1751609
WILMINK GROUP WG2149483
BGA CH9105
GLASER H84848-20
VICTOR REINZ 611014620
CORECO 83403279
GLASER H8484820
VICTOR REINZ 61-10146-20
TOYOTA 1111651030C0
TOYOTA 11116-51030-C0
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 484.220 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 1.38 мм |
| Товщина після затягування | 1.38 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Діаметр | 87.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, LX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 951 ₴

