Прокладка головки циліндра 685662 (ELRING)
1 839 ₴
- В наявності
- Код: EL685662
Прокладка головки циліндра 685662 (ELRING)В наявності
1 839 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ET EngineTeam TH0071BTVR1
WILMINK GROUP WG2047197
AUDI 06H103383AD
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.105
AUDI 06H103383AF
VICTOR REINZ 613747500
AUDI 06J103383G
BGA CH8503
STELLOX 11-25032-SX
STELLOX 1125032SX
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0710105
AUDI 06H103383AC
ELWIS ROYAL 0056014
WILMINK GROUP WG1441370
ELWIS ROYAL 56014
WILMINK GROUP WG1929914
GAZO GZ-A2773
AUDI 06H 103 383 AC
VICTOR REINZ 61-37475-00
AUDI 06H 103 383 AF
WILMINK GROUP WG1449756
VIKA 11030806901
AUDI 06J103383B
AUDI 06J 103 383 G
AUDI 06H 103 383 AA
AUDI 06J 103 383 B
WILMINK GROUP WG1484385
AUDI 06H103383AA
FEBI 38985
GAZO GZA2773
WILMINK GROUP WG1758333
ZEKKERT DI1057
SWAG 30938985
WILMINK GROUP WG1103582
ET EngineTeam TH0071
ZEKKERT DI-1057
SWAG 30 93 8985
WILMINK GROUP WG1704442
AUDI 06H 103 383 AD
Stark SKGCH0470237
WILMINK GROUP WG1228493
GUARNITAUTO 1042305250
AUDI 06J103383D
WILMINK GROUP WG2328942
RIDEX 318G0238
WILMINK GROUP WG1429146
AUDI 06J 103 383 D
GUARNITAUTO 104230-5250
CORTECO 415469P
WILMINK GROUP WG1090927
Stark SKGCH-0470237
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ET EngineTeam TH0071BTVR1
WILMINK GROUP WG2047197
AUDI 06H103383AD
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.105
AUDI 06H103383AF
VICTOR REINZ 613747500
AUDI 06J103383G
BGA CH8503
STELLOX 11-25032-SX
STELLOX 1125032SX
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0710105
AUDI 06H103383AC
ELWIS ROYAL 0056014
WILMINK GROUP WG1441370
ELWIS ROYAL 56014
WILMINK GROUP WG1929914
GAZO GZ-A2773
AUDI 06H 103 383 AC
VICTOR REINZ 61-37475-00
AUDI 06H 103 383 AF
WILMINK GROUP WG1449756
VIKA 11030806901
AUDI 06J103383B
AUDI 06J 103 383 G
AUDI 06H 103 383 AA
AUDI 06J 103 383 B
WILMINK GROUP WG1484385
AUDI 06H103383AA
FEBI 38985
GAZO GZA2773
WILMINK GROUP WG1758333
ZEKKERT DI1057
SWAG 30938985
WILMINK GROUP WG1103582
ET EngineTeam TH0071
ZEKKERT DI-1057
SWAG 30 93 8985
WILMINK GROUP WG1704442
AUDI 06H 103 383 AD
Stark SKGCH0470237
WILMINK GROUP WG1228493
GUARNITAUTO 1042305250
AUDI 06J103383D
WILMINK GROUP WG2328942
RIDEX 318G0238
WILMINK GROUP WG1429146
AUDI 06J 103 383 D
GUARNITAUTO 104230-5250
CORTECO 415469P
WILMINK GROUP WG1090927
Stark SKGCH-0470237
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 685.662 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.9 мм |
| Товщина після затягування | 0.9 мм |
| Діаметр | 83.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A3, A4, A5, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839 ₴

