Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 20- (1.55mm) (2 метки) B57D30 875.290 (ELRING)
3 730 ₴
- В наявності
- Код: EL875290
Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 20- (1.55mm) (2 метки) B57D30 875.290 (ELRING)В наявності
3 730 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 20- (1.55mm) (2 метки) B57D30
Оригінальні номери
BMW 11128598508
GLASER H85226-00
BMW 11 12 8 598 508
ELRING 833048
WILMINK GROUP WG1086125
WILMINK GROUP WG2302604
GLASER H8522600
ELRING 833.048
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
BMW 11128598508
GLASER H85226-00
BMW 11 12 8 598 508
ELRING 833048
WILMINK GROUP WG1086125
WILMINK GROUP WG2302604
GLASER H8522600
ELRING 833.048
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 875.290 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Діаметр | 84.6 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 730 ₴

