
Прокладка ГБЦ Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 09- (1.20 mm) 514.291 (ELRING)
2 050 ₴
- В наявності
- Код: EL514291
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 09- (1.20 mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1449784
WILMINK GROUP WG2133583
WILMINK GROUP WG2149317
CORTECO 83403106
GLASER H4076600
WILMINK GROUP WG1087809
Hyundai 223112F110
Hyundai 22311-2F110
RED-LINE 34HY065
WILMINK GROUP WG1779251
FAI AutoParts HG2181
WILMINK GROUP WG1244031
GUARNITAUTO 102042-5251
VICTOR REINZ 61-10016-00
WILMINK GROUP WG1704713
BGA CH7526
GLASER H40766-00
WILMINK GROUP WG1911854
WILMINK GROUP WG1991687
VICTOR REINZ 611001600
GUARNITAUTO 1020425251
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1449784
WILMINK GROUP WG2133583
WILMINK GROUP WG2149317
CORTECO 83403106
GLASER H4076600
WILMINK GROUP WG1087809
Hyundai 223112F110
Hyundai 22311-2F110
RED-LINE 34HY065
WILMINK GROUP WG1779251
FAI AutoParts HG2181
WILMINK GROUP WG1244031
GUARNITAUTO 102042-5251
VICTOR REINZ 61-10016-00
WILMINK GROUP WG1704713
BGA CH7526
GLASER H40766-00
WILMINK GROUP WG1911854
WILMINK GROUP WG1991687
VICTOR REINZ 611001600
GUARNITAUTO 1020425251
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 514.291 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 86.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Carnival, Grandeur, Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴


