
Сальник клапана 342000 (ELRING)
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL342000
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник клапана
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1700840
ELRING 342000
VICTOR REINZ 70-54072-00
Hyundai 222242B000
CORTECO 49472960
WILMINK GROUP WG1246115
GLASER P76885-00
ELRING 342.000
LYNXauto SO0418
CORTECO 19037070
Hyundai 222242B010
Hyundai 22224-2B011
SKT 4S-078-V
WILMINK GROUP WG1380158
Hyundai 22224-2B010
PAYEN PA6128
WILMINK GROUP WG1705609
GLASER P7688500
Hyundai 22224-2B000
WILMINK GROUP WG2293198
VICTOR REINZ 705407200
Hyundai 222242B011
MILES HD09047
SKT 4S078V
LYNXauto SO-0418
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1700840
ELRING 342000
VICTOR REINZ 70-54072-00
Hyundai 222242B000
CORTECO 49472960
WILMINK GROUP WG1246115
GLASER P76885-00
ELRING 342.000
LYNXauto SO0418
CORTECO 19037070
Hyundai 222242B010
Hyundai 22224-2B011
SKT 4S-078-V
WILMINK GROUP WG1380158
Hyundai 22224-2B010
PAYEN PA6128
WILMINK GROUP WG1705609
GLASER P7688500
Hyundai 22224-2B000
WILMINK GROUP WG2293198
VICTOR REINZ 705407200
Hyundai 222242B011
MILES HD09047
SKT 4S078V
LYNXauto SO-0418
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 342.000 |
| Внутрішній діаметр | 9.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 12.9 мм |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Soul, Elantra, Sportage, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Solaris, Rio, Tucson, i20, Veloster, I30, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴



