Сальник полуоси MB C-class (W203)/ E-class (W211/W212) (45x85.3x8/15) 905.910 (ELRING)
419 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL905910
Сальник полуоси MB C-class (W203)/ E-class (W211/W212) (45x85.3x8/15) 905.910 (ELRING)В наявності
419 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник полуоси MB C-class (W203)/ E-class (W211/W212) (45x85.3x8/15)
Оригинальные номера
MERCEDES 0229979847
MERCEDES A 022 997 98 47
CORTECO 01020315B
MERCEDES A0229979847
WILMINK GROUP WG1195683
MERCEDES 022 997 98 47
SKT 047902-P
SKT 047902P
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
MERCEDES 0229979847
MERCEDES A 022 997 98 47
CORTECO 01020315B
MERCEDES A0229979847
WILMINK GROUP WG1195683
MERCEDES 022 997 98 47
SKT 047902-P
SKT 047902P
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 905.910 |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85.3 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, V-Class, SL, Vito, C-Class, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴

