
Прокладка головки циліндра 076892 (ELRING)
1 464 ₴
- В наявності
- Код: EL076892
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
OPEL 93186222
ELRING 076892
WILMINK GROUP WG1228457
STELLOX 1125080SX
GUARNITAUTO 1035913850
FIAT 71744395
GUARNITAUTO 1035915250
GLASER H80748-00
OPEL 56 07 895
WILMINK GROUP WG1758555
CORTECO 415433P
WILMINK GROUP WG1930329
BUICK 55355578
WILMINK GROUP WG1087372
FA1 EC1200-905
NIPPARTS N1250919
HERTH+BUSS J1250913
GUARNITAUTO 103591-3850
WILMINK GROUP WG2286531
ELWIS ROYAL 0042616
STELLOX 11-25080-SX
WILMINK GROUP WG2133770
AJUSA 10175200
PAYEN AH5240
CORTECO 415429P
ELRING 076.892
RED-LINE 34CV018
ALFA ROMEO 71 744 395
ET EngineTeam TH0021BT
MOTIVE HGG9043
WILMINK GROUP WG1090926
WXQP 561137
BGA CH9509
VICTOR REINZ 61-37240-00
WILMINK GROUP WG1003942
OPEL 5607895
ZEKKERT DI-1013
PATRON PG20276
FA1 EC1200905
ELWIS ROYAL 42616
OPEL 55 355 578
GUARNITAUTO 103591-5250
WILMINK GROUP WG2133769
ET EngineTeam TH0021
VICTOR REINZ 613724000
WILMINK GROUP WG1449466
OPEL 93 186 222
GLASER H8074800
WILMINK GROUP WG1103570
ZEKKERT DI1013
PATRON PG2-0276
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
OPEL 93186222
ELRING 076892
WILMINK GROUP WG1228457
STELLOX 1125080SX
GUARNITAUTO 1035913850
FIAT 71744395
GUARNITAUTO 1035915250
GLASER H80748-00
OPEL 56 07 895
WILMINK GROUP WG1758555
CORTECO 415433P
WILMINK GROUP WG1930329
BUICK 55355578
WILMINK GROUP WG1087372
FA1 EC1200-905
NIPPARTS N1250919
HERTH+BUSS J1250913
GUARNITAUTO 103591-3850
WILMINK GROUP WG2286531
ELWIS ROYAL 0042616
STELLOX 11-25080-SX
WILMINK GROUP WG2133770
AJUSA 10175200
PAYEN AH5240
CORTECO 415429P
ELRING 076.892
RED-LINE 34CV018
ALFA ROMEO 71 744 395
ET EngineTeam TH0021BT
MOTIVE HGG9043
WILMINK GROUP WG1090926
WXQP 561137
BGA CH9509
VICTOR REINZ 61-37240-00
WILMINK GROUP WG1003942
OPEL 5607895
ZEKKERT DI-1013
PATRON PG20276
FA1 EC1200905
ELWIS ROYAL 42616
OPEL 55 355 578
GUARNITAUTO 103591-5250
WILMINK GROUP WG2133769
ET EngineTeam TH0021
VICTOR REINZ 613724000
WILMINK GROUP WG1449466
OPEL 93 186 222
GLASER H8074800
WILMINK GROUP WG1103570
ZEKKERT DI1013
PATRON PG2-0276
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 076.892 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.65 мм |
| Товщина після затягування | 0.65 мм |
| Діаметр | 81.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Fiat, ЗАЗ, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Astra, Orlando, Lanos, Corsa, 159, Aveo, Zafira, Croma, Cruze, Mokka, Vectra, Epica, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 464 ₴


