
Сальник клапана (впуск/выпуск) BMW 3 (E90/F30/F80/G20/G80) B37/B47/N47 539.420 (ELRING)
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL539420
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/выпуск) BMW 3 (E90/F30/F80/G20/G80) B37/B47/N47
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1004717
CORTECO 49326062
SKT 4S-074-V
CORTECO 49472881
GLASER P7684500
VICTOR REINZ 703939800
ELWIS ROYAL 1615426
SKT 4S074V
WILMINK GROUP WG1380399
WILMINK GROUP WG1103747
VICTOR REINZ 70-39398-00
WILMINK GROUP WG2293129
GLASER P76845-00
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1004717
CORTECO 49326062
SKT 4S-074-V
CORTECO 49472881
GLASER P7684500
VICTOR REINZ 703939800
ELWIS ROYAL 1615426
SKT 4S074V
WILMINK GROUP WG1380399
WILMINK GROUP WG1103747
VICTOR REINZ 70-39398-00
WILMINK GROUP WG2293129
GLASER P76845-00
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 539.420 |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 21.5 мм |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Mini Clubvan, 7-Series, RAV4, Clubman, Auris, Avensis, D3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 ₴


