Прокладка головки циліндра 569832 (ELRING)
1 925 ₴
- В наявності
- Код: EL569832
Прокладка головки циліндра 569832 (ELRING)В наявності
1 925 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ELRING 569832
TRISCAN 501-5598
CITROËN 0209.CF
VICTOR REINZ 613543040
FORD 3M5Q 6051DA
BMW 11127805934
ELRING 569.832
WILMINK GROUP WG1160097
Mazda Y601-10-274
RIDEX 318G0212
FORD 1229880
FIAT 9682253280
WILMINK GROUP WG1227482
HERTH+BUSS J1253082
BGA CH1524C
GLASER H18130-30
Stark SKGCH0470211
BSG BSG70115028
FORD 3M5Q6051DA
WILMINK GROUP WG2047174
BMW 11 12 7 805 934
PSA 0209CG
WILMINK GROUP WG1103500
WILMINK GROUP WG1090886
ELRING 100440
BSG BSG 70-115-028
IAP QUALITY PARTS 11811054
WILMINK GROUP WG1003088
VICTOR REINZ 61-35430-40
ELRING 100.440
GUARNITAUTO 1036885254
CORTECO 414111P
ELRING 569.842
IAP QUALITY PARTS 118-11054
PATRON PG20330
TRISCAN 5015598
GLASER H1813030
VICTOR REINZ 613626540
VICTOR REINZ 61-36265-40
PAYEN AD5160
VICTOR REINZ 61-36265-30
MOTIVE HGP872L
FORD 1 229 880
GUARNITAUTO 103688-5254
PATRON PG2-0330
WILMINK GROUP WG1500735
ELRING 569842
VICTOR REINZ 613626530
CORTECO 414116P
WILMINK GROUP WG1756960
CORTECO 414115P
VOLVO 30735084
Stark SKGCH-0470211
Mazda Y60110274
VOLVO 30 735 084
CITROËN 0209CF
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELRING 569832
TRISCAN 501-5598
CITROËN 0209.CF
VICTOR REINZ 613543040
FORD 3M5Q 6051DA
BMW 11127805934
ELRING 569.832
WILMINK GROUP WG1160097
Mazda Y601-10-274
RIDEX 318G0212
FORD 1229880
FIAT 9682253280
WILMINK GROUP WG1227482
HERTH+BUSS J1253082
BGA CH1524C
GLASER H18130-30
Stark SKGCH0470211
BSG BSG70115028
FORD 3M5Q6051DA
WILMINK GROUP WG2047174
BMW 11 12 7 805 934
PSA 0209CG
WILMINK GROUP WG1103500
WILMINK GROUP WG1090886
ELRING 100440
BSG BSG 70-115-028
IAP QUALITY PARTS 11811054
WILMINK GROUP WG1003088
VICTOR REINZ 61-35430-40
ELRING 100.440
GUARNITAUTO 1036885254
CORTECO 414111P
ELRING 569.842
IAP QUALITY PARTS 118-11054
PATRON PG20330
TRISCAN 5015598
GLASER H1813030
VICTOR REINZ 613626540
VICTOR REINZ 61-36265-40
PAYEN AD5160
VICTOR REINZ 61-36265-30
MOTIVE HGP872L
FORD 1 229 880
GUARNITAUTO 103688-5254
PATRON PG2-0330
WILMINK GROUP WG1500735
ELRING 569842
VICTOR REINZ 613626530
CORTECO 414116P
WILMINK GROUP WG1756960
CORTECO 414115P
VOLVO 30735084
Stark SKGCH-0470211
Mazda Y60110274
VOLVO 30 735 084
CITROËN 0209CF
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 569.832 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Проекція поршня від | 0.735 мм |
| Проекція поршня до | 0.784 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 925 ₴

