Прокладка головки циліндра 475490 (ELRING)
2 281 ₴
- В наявності
- Код: EL475490
Прокладка головки циліндра 475490 (ELRING)В наявності
2 281 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG1781
AUGER 107250
WILMINK GROUP WG1103574
MERCEDES A6420165120
LYNXauto SH0689
CORECO 415389P
WILMINK GROUP WG2313673
SAMPA 010.1864
VICTOR REINZ 603727500
PAYEN AH5010
WILMINK GROUP WG1228418
MERCEDES A 642 016 51 20
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0210153
LYNXauto SH-0689
VICTOR REINZ 61-37275-00
NE 200010000200
WILMINK GROUP WG1449414
WILMINK GROUP WG1363586
Diesel Technic 420798
SAMPA 0101864
ELWIS ROYAL 0022073
Chrysler 5175445AA
WILMINK GROUP WG1758597
WILMINK GROUP WG1003949
WILMINK GROUP WG1189368
MERCEDES 6420165120
Diesel Technic 4.20798
ELWIS ROYAL 22073
VICTOR REINZ 60-37275-00
MERCEDES 642 016 51 20
AJUSA 10171000
WILMINK GROUP WG1177904
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.153
WILMINK GROUP WG1087503
VICTOR REINZ 613727500
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG1781
AUGER 107250
WILMINK GROUP WG1103574
MERCEDES A6420165120
LYNXauto SH0689
CORECO 415389P
WILMINK GROUP WG2313673
SAMPA 010.1864
VICTOR REINZ 603727500
PAYEN AH5010
WILMINK GROUP WG1228418
MERCEDES A 642 016 51 20
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0210153
LYNXauto SH-0689
VICTOR REINZ 61-37275-00
NE 200010000200
WILMINK GROUP WG1449414
WILMINK GROUP WG1363586
Diesel Technic 420798
SAMPA 0101864
ELWIS ROYAL 0022073
Chrysler 5175445AA
WILMINK GROUP WG1758597
WILMINK GROUP WG1003949
WILMINK GROUP WG1189368
MERCEDES 6420165120
Diesel Technic 4.20798
ELWIS ROYAL 22073
VICTOR REINZ 60-37275-00
MERCEDES 642 016 51 20
AJUSA 10171000
WILMINK GROUP WG1177904
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.153
WILMINK GROUP WG1087503
VICTOR REINZ 613727500
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 475.490 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 83.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, 300C, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Commander, Sprinter, Grand Cherokee, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 281 ₴

