
Прокладка головки циліндра 726850 (ELRING)
1 810 ₴
- В наявності
- Код: EL726850
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
AUDI 03L103383BH
IAP QUALITY PARTS 118-50032
AUDI 03L 103 383 BP
ET EngineTeam TH0047BT
FAI AutoParts HG1744B
WILMINK GROUP WG1922977
GUARNITAUTO 104220-5253
WILMINK GROUP WG1103560
CORTECO 49368069
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0710115
VICTOR REINZ 613760020
IAP QUALITY PARTS 11850032
AUDI 03L 103 383 AL
TRISCAN 501-85160
AUDI 03L103383BP
VICTOR REINZ 61-37175-20
WILMINK GROUP WG1103601
PAYEN AH8170
VICTOR REINZ 61-37600-20
FAI AutoParts HG1943B
WILMINK GROUP WG1704473
ELWIS ROYAL 56024
AUDI 03L 103 383 BH
WILMINK GROUP WG1704470
WILMINK GROUP WG2328932
CORTECO 49368065
GUARNITAUTO 1042205253
VICTOR REINZ 613717520
GUARNITAUTO 1042203853
WILMINK GROUP WG1087813
ET EngineTeam TH0047
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.115
WILMINK GROUP WG1922974
AJUSA 10195920
WILMINK GROUP WG2133943
WILMINK GROUP WG1449759
STELLOX 11-25128-SX
GUARNITAUTO 104220-3853
VIKA 11031575401
BGA CH7508B
ELWIS ROYAL 0056024
TRISCAN 50185160
WILMINK GROUP WG2360853
WILMINK GROUP WG1758176
MOTIVE HGW9082
AUDI 03L103383AL
VIKA 11031788901
WILMINK GROUP WG2133945
STELLOX 1125128SX
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
AUDI 03L103383BH
IAP QUALITY PARTS 118-50032
AUDI 03L 103 383 BP
ET EngineTeam TH0047BT
FAI AutoParts HG1744B
WILMINK GROUP WG1922977
GUARNITAUTO 104220-5253
WILMINK GROUP WG1103560
CORTECO 49368069
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0710115
VICTOR REINZ 613760020
IAP QUALITY PARTS 11850032
AUDI 03L 103 383 AL
TRISCAN 501-85160
AUDI 03L103383BP
VICTOR REINZ 61-37175-20
WILMINK GROUP WG1103601
PAYEN AH8170
VICTOR REINZ 61-37600-20
FAI AutoParts HG1943B
WILMINK GROUP WG1704473
ELWIS ROYAL 56024
AUDI 03L 103 383 BH
WILMINK GROUP WG1704470
WILMINK GROUP WG2328932
CORTECO 49368065
GUARNITAUTO 1042205253
VICTOR REINZ 613717520
GUARNITAUTO 1042203853
WILMINK GROUP WG1087813
ET EngineTeam TH0047
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.10.115
WILMINK GROUP WG1922974
AJUSA 10195920
WILMINK GROUP WG2133943
WILMINK GROUP WG1449759
STELLOX 11-25128-SX
GUARNITAUTO 104220-3853
VIKA 11031575401
BGA CH7508B
ELWIS ROYAL 0056024
TRISCAN 50185160
WILMINK GROUP WG2360853
WILMINK GROUP WG1758176
MOTIVE HGW9082
AUDI 03L103383AL
VIKA 11031788901
WILMINK GROUP WG2133945
STELLOX 1125128SX
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 726.850 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Q5, Tiguan, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴


