Прокладка ГБЦ VW T5 2.5TDI 03- (3 мітки) (1.43 mm) 150.451 (ELRING)
2 228 ₴
- В наявності
- Код: EL150451
Прокладка ГБЦ VW T5 2.5TDI 03- (3 мітки) (1.43 mm) 150.451 (ELRING)В наявності
2 228 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW T5 2.5TDI 03- (3 мітки) (1.43mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1087474
WILMINK GROUP WG1758620
CORTECO 415527P
WILMINK GROUP WG2328886
PAYEN AG8930
FAI AutoParts HG1413B
ET EngineTeam TH0030
BGA CH9583B
WILMINK GROUP WG1228550
AUDI 070103383P
WILMINK GROUP WG1003171
WXQP 120953
VICTOR REINZ 61-36105-20
WILMINK GROUP WG1103482
VICTOR REINZ 613610520
JP GROUP 1119309700
ET EngineTeam TH0030BT
WXQP 313501
AUDI 070 103 383 L
WILMINK GROUP WG1449505
AUDI 070103383L
AUDI 070 103 383 P
STELLOX 1125148SX
STELLOX 11-25148-SX
WILMINK GROUP WG1177822
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1087474
WILMINK GROUP WG1758620
CORTECO 415527P
WILMINK GROUP WG2328886
PAYEN AG8930
FAI AutoParts HG1413B
ET EngineTeam TH0030
BGA CH9583B
WILMINK GROUP WG1228550
AUDI 070103383P
WILMINK GROUP WG1003171
WXQP 120953
VICTOR REINZ 61-36105-20
WILMINK GROUP WG1103482
VICTOR REINZ 613610520
JP GROUP 1119309700
ET EngineTeam TH0030BT
WXQP 313501
AUDI 070 103 383 L
WILMINK GROUP WG1449505
AUDI 070103383L
AUDI 070 103 383 P
STELLOX 1125148SX
STELLOX 11-25148-SX
WILMINK GROUP WG1177822
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.451 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.43 мм |
| Товщина після затягування | 1.43 мм |
| Проекція поршня від | 0.72 мм |
| Проекція поршня до | 0.82 мм |
| Діаметр | 81.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 228 ₴

