
Сальник коленвала (передний) Toyota Avensis/Rav4/Corolla 2.0D/2.2D 05- (48x63x6,5) 261.090 (ELRING)
627 ₴
- В наявності
- Код: EL261090
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (передний) Toyota Avensis/Rav4/Corolla 2.0D/2.2D 05- (48x63x6,5)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1433742
WILMINK GROUP WG1183277
GLASER P7773901
WILMINK GROUP WG1705728
TOYOTA 90311W0005
QUINTON HAZELL QRS1127
ELRING 261.090
TOYOTA 90311-W0009
WILMINK GROUP WG1103981
FAI AutoParts OS2219
CORTECO 15035142B
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0331014
LAUBER 223136
BGA OS7314
DELCO REMY DRS3160
Magneti Marelli 944280131600
WILMINK GROUP WG1754227
VICTOR REINZ 81-54078-00
LAUBER 22.3136
FEBI 04563
Diesel Technic 2.61090
WILMINK GROUP WG1497607
TOYOTA 90311W0009
POWERMAX 8212640
WILMINK GROUP WG1224009
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.31.014
PAYEN NA5319
HELLA 8EA 726 094-001
GSP 261090
Prestolite Electric 20500660
HELLA 8EA726094001
FAI AutoParts OS2110
VICTOR REINZ 815407800
FEBI 4563
WILMINK GROUP WG1751995
BORG & BECK BST2381
TOYOTA 90311-W0005
GLASER P77739-01
WILMINK GROUP WG1766471
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1433742
WILMINK GROUP WG1183277
GLASER P7773901
WILMINK GROUP WG1705728
TOYOTA 90311W0005
QUINTON HAZELL QRS1127
ELRING 261.090
TOYOTA 90311-W0009
WILMINK GROUP WG1103981
FAI AutoParts OS2219
CORTECO 15035142B
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0331014
LAUBER 223136
BGA OS7314
DELCO REMY DRS3160
Magneti Marelli 944280131600
WILMINK GROUP WG1754227
VICTOR REINZ 81-54078-00
LAUBER 22.3136
FEBI 04563
Diesel Technic 2.61090
WILMINK GROUP WG1497607
TOYOTA 90311W0009
POWERMAX 8212640
WILMINK GROUP WG1224009
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 03.31.014
PAYEN NA5319
HELLA 8EA 726 094-001
GSP 261090
Prestolite Electric 20500660
HELLA 8EA726094001
FAI AutoParts OS2110
VICTOR REINZ 815407800
FEBI 4563
WILMINK GROUP WG1751995
BORG & BECK BST2381
TOYOTA 90311-W0005
GLASER P77739-01
WILMINK GROUP WG1766471
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 261.090 |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | IS, Corolla, Auris, RAV4, Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴




