Прокладка ГБЦ Citroen C3/C4/Peugeot 2008/208/3008 1.2 THP/PureTech 13- (0.82 mm) 500.480 (ELRING)
1 782 ₴
- В наявності
- Код: EL500480
Прокладка ГБЦ Citroen C3/C4/Peugeot 2008/208/3008 1.2 THP/PureTech 13- (0.82 mm) 500.480 (ELRING)В наявності
1 782 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Citroen C3/C4/Peugeot 2008/208/3008/308 1.2 THP/PureTech 13- (0.82mm)
Оригінальні номери
GLASER H8509200
WILMINK GROUP WG2362241
CITROËN 98 147 628 80
TOYOTA SU001-A9600
VICTOR REINZ 61-10813-00
GLASER H85092-00
WILMINK GROUP WG2363997
TOYOTA SU001A9600
VICTOR REINZ 611081300
CITROезіяN 9814762880
WILMINK GROUP WG2175668
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GLASER H8509200
WILMINK GROUP WG2362241
CITROËN 98 147 628 80
TOYOTA SU001-A9600
VICTOR REINZ 61-10813-00
GLASER H85092-00
WILMINK GROUP WG2363997
TOYOTA SU001A9600
VICTOR REINZ 611081300
CITROезіяN 9814762880
WILMINK GROUP WG2175668
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 500.480 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 0.82 мм |
| Товщина після затягування | 0.82 мм |
| Діаметр | 76 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, Corsa, Grandland X, Crossland X / Crossland, 308, 208, Grandland / Grandland X, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 782 ₴

