Прокладка головки циліндра 590080 (ELRING)
2 500 ₴
- В наявності
- Код: EL590080
Прокладка головки циліндра 590080 (ELRING)В наявності
2 500 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
AJUSA 10185720
Diesel Technic 12.11002
GUARNITAUTO 1009525213
RED-LINE 34MI036
VICTOR REINZ 61-36885-20
ET EngineTeam TH0019
ELWIS ROYAL 0025177
Chrysler 68133331AA
VICTOR REINZ 613688520
WILMINK GROUP WG1704945
FAST FT48776
GLASER H8073720
WILMINK GROUP WG1991717
WILMINK GROUP WG1751557
WILMINK GROUP WG1103540
Diesel Technic 1211002
ELWIS ROYAL 25177
WILMINK GROUP WG1177723
GUARNITAUTO 100952-5213
FIAT 504093501
WILMINK GROUP WG2308474
WILMINK GROUP WG1754803
WILMINK GROUP WG2133460
GLASER H80737-20
BGA CH8504C
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
AJUSA 10185720
Diesel Technic 12.11002
GUARNITAUTO 1009525213
RED-LINE 34MI036
VICTOR REINZ 61-36885-20
ET EngineTeam TH0019
ELWIS ROYAL 0025177
Chrysler 68133331AA
VICTOR REINZ 613688520
WILMINK GROUP WG1704945
FAST FT48776
GLASER H8073720
WILMINK GROUP WG1991717
WILMINK GROUP WG1751557
WILMINK GROUP WG1103540
Diesel Technic 1211002
ELWIS ROYAL 25177
WILMINK GROUP WG1177723
GUARNITAUTO 100952-5213
FIAT 504093501
WILMINK GROUP WG2308474
WILMINK GROUP WG1754803
WILMINK GROUP WG2133460
GLASER H80737-20
BGA CH8504C
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 590.080 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.5 мм |
| Проекція поршня до | 0.6 мм |
| Діаметр | 95.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Massif, Ducato, Jumper, Power Daily, Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴

