Сальник полуоси Audi A4/A6/Q5 07-18 (40x55x7) 852.090 (ELRING)
208 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL852090
Сальник полуоси Audi A4/A6/Q5 07-18 (40x55x7) 852.090 (ELRING)В наявності
208 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник полуоси Audi A4/A6/Q5 07-18 (40x55x7)
Оригинальные номера
CORTECO 01037194B
AUDI 0AW409400
WILMINK GROUP WG1904046
AUDI 0AW 409 400
ELRING 846250
ELRING 846.250
WILMINK GROUP WG1700773
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
CORTECO 01037194B
AUDI 0AW409400
WILMINK GROUP WG1904046
AUDI 0AW 409 400
ELRING 846250
ELRING 846.250
WILMINK GROUP WG1700773
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 852.090 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴

