
Прокладка головки циліндра 125911 (ELRING)
1 769 ₴
- В наявності
- Код: EL125911
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1159831
STELLOX 11-25078-SX
WILMINK GROUP WG1757420
WILMINK GROUP WG1244770
WILMINK GROUP WG1190647
WILMINK GROUP WG1084009
VICTOR REINZ 613504500
WILMINK GROUP WG1003775
CORECO 415005P
AJUSA 10136900
GUARNITAUTO 1036775250
CITROËN 0209Z3
WILMINK GROUP WG1176593
FIAT 9636017380
BGA CH3568
GUARNITAUTO 103677-5250
STELLOX 1125078SX
Stark SKGCH-0470066
ELWIS ROYAL 0044287
PAYEN AD5300
ELWIS ROYAL 44287
VICTOR REINZ 61-35045-00
Stark SKGCH0470066
CITROËN 0209.Z3
WILMINK GROUP WG2133849
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1159831
STELLOX 11-25078-SX
WILMINK GROUP WG1757420
WILMINK GROUP WG1244770
WILMINK GROUP WG1190647
WILMINK GROUP WG1084009
VICTOR REINZ 613504500
WILMINK GROUP WG1003775
CORECO 415005P
AJUSA 10136900
GUARNITAUTO 1036775250
CITROËN 0209Z3
WILMINK GROUP WG1176593
FIAT 9636017380
BGA CH3568
GUARNITAUTO 103677-5250
STELLOX 1125078SX
Stark SKGCH-0470066
ELWIS ROYAL 0044287
PAYEN AD5300
ELWIS ROYAL 44287
VICTOR REINZ 61-35045-00
Stark SKGCH0470066
CITROËN 0209.Z3
WILMINK GROUP WG2133849
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 125.911 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.8 мм |
| Товщина після затягування | 0.8 мм |
| Діаметр | 85.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 307, Jumpy, Xsara, C4, C5, Zeta, Expert, 406, 407, 206, Ulysse, Scudo, Xsara Picasso, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴


