Прокладка ГБЦ Ford Focus/Transit Connect 1.0 EcoBoost 12- 650.420 (ELRING)
1 705 ₴
- В наявності
- Код: EL650420
Прокладка ГБЦ Ford Focus/Transit Connect 1.0 EcoBoost 12- 650.420 (ELRING)В наявності
1 705 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Focus/Transit Connect 1.0 EcoBoost 12-
Оригинальные номера
GLASER H40681-00
FA1 EC1300-912
WILMINK GROUP WG1160213
ELWIS ROYAL 26595
FA1 EC1300912
FORD USA CM5Z6051B
WILMINK GROUP WG1754914
WILMINK GROUP WG2328924
ET EngineTeam TH0073
VICTOR REINZ 61-43170-00
FORD 1771609
WILMINK GROUP WG2133544
FORD 1 771 609
WILMINK GROUP WG1103658
CORTECO 49409499
FORD CM5G-6051-GC
FORD USA CM5Z-6051-B
MOTIVE HGF9063
FAI AutoParts HG1651
ELWIS ROYAL 0026595
WILMINK GROUP WG2046439
IAP QUALITY PARTS 118-04050
FORD DM5G-6051-AA
GUARNITAUTO 101524-5250
GUARNITAUTO 1015245250
WILMINK GROUP WG1929567
GLASER H4068100
FORD 1939521
IAP QUALITY PARTS 11804050
WILMINK GROUP WG1923383
FORD DM5G6051AA
FORD 1 939 521
VICTOR REINZ 614317000
WILMINK GROUP WG1757095
WILMINK GROUP WG1145321
FORD CM5G6051GC
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
GLASER H40681-00
FA1 EC1300-912
WILMINK GROUP WG1160213
ELWIS ROYAL 26595
FA1 EC1300912
FORD USA CM5Z6051B
WILMINK GROUP WG1754914
WILMINK GROUP WG2328924
ET EngineTeam TH0073
VICTOR REINZ 61-43170-00
FORD 1771609
WILMINK GROUP WG2133544
FORD 1 771 609
WILMINK GROUP WG1103658
CORTECO 49409499
FORD CM5G-6051-GC
FORD USA CM5Z-6051-B
MOTIVE HGF9063
FAI AutoParts HG1651
ELWIS ROYAL 0026595
WILMINK GROUP WG2046439
IAP QUALITY PARTS 118-04050
FORD DM5G-6051-AA
GUARNITAUTO 101524-5250
GUARNITAUTO 1015245250
WILMINK GROUP WG1929567
GLASER H4068100
FORD 1939521
IAP QUALITY PARTS 11804050
WILMINK GROUP WG1923383
FORD DM5G6051AA
FORD 1 939 521
VICTOR REINZ 614317000
WILMINK GROUP WG1757095
WILMINK GROUP WG1145321
FORD CM5G6051GC
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 650.420 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.7 мм |
| Товщина після затягування | 0.7 мм |
| Діаметр | 73.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, Mondeo, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 705 ₴

