
Сальник распредвала Subaru Impreza/Forester 1.5-2.5i 98-12 (32x55x8) 841.950 (ELRING)
191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL841950
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник распредвала Subaru Impreza/Forester 1.5-2.5i 98-12 (32x55x8)
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 81-53944-00
GLASER P77622-01
WILMINK GROUP WG1005004
GLASER P7762201
CORTECO 19036250B
VICTOR REINZ 815394400
FAI AutoParts OS1853
SUBARU 806732130
SUBARU 806732160
WILMINK GROUP WG1163627
WILMINK GROUP WG1225883
WILMINK GROUP WG1250604
WILMINK GROUP WG1966699
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
VICTOR REINZ 81-53944-00
GLASER P77622-01
WILMINK GROUP WG1005004
GLASER P7762201
CORTECO 19036250B
VICTOR REINZ 815394400
FAI AutoParts OS1853
SUBARU 806732130
SUBARU 806732160
WILMINK GROUP WG1163627
WILMINK GROUP WG1225883
WILMINK GROUP WG1250604
WILMINK GROUP WG1966699
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 841.950 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴


