
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/Q5/Q7/VW Touareg 2.7/3.0D 04-3 мітки) (1.2 mm) Ø 84 mm (R) 735.450 (ELRING)
1 679 ₴
- В наявності
- Код: EL735450
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A4/A5/A6/Q5/Q7/VW Touareg 2.7/3.0D 04-3 мітки) (1.2 mm) Ø 84 mm (R)
Оригінальні номери
BGA CH8507B
AJUSA 10185620
PORSCHE 955.104.173.20
ELWIS ROYAL 56181
PORSCHE 95510417321
WILMINK GROUP WG1194627
GLASER H2140420
AUDI 059103383ER
VICTOR REINZ 613647020
WILMINK GROUP WG1003147
ELWIS ROYAL 0056181
AUDI 059103383MQ
WILMINK GROUP WG1904123
PORSCHE 955.104.173.21
AUDI 059 103 383 ER
WILMINK GROUP WG1449609
VICTOR REINZ 61-36470-20
PORSCHE 95510417320
FAI AutoParts HG1696B
AUDI 059 103 383 MQ
GLASER H21404-20
WILMINK GROUP WG1103515
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
BGA CH8507B
AJUSA 10185620
PORSCHE 955.104.173.20
ELWIS ROYAL 56181
PORSCHE 95510417321
WILMINK GROUP WG1194627
GLASER H2140420
AUDI 059103383ER
VICTOR REINZ 613647020
WILMINK GROUP WG1003147
ELWIS ROYAL 0056181
AUDI 059103383MQ
WILMINK GROUP WG1904123
PORSCHE 955.104.173.21
AUDI 059 103 383 ER
WILMINK GROUP WG1449609
VICTOR REINZ 61-36470-20
PORSCHE 95510417320
FAI AutoParts HG1696B
AUDI 059 103 383 MQ
GLASER H21404-20
WILMINK GROUP WG1103515
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 735.450 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Права |
| Товщина | 1.27 мм |
| Товщина після затягування | 1.27 мм |
| Проекція поршня від | 0.54 мм |
| Проекція поршня до | 0.65 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, A4, A5, A6, Cayenne, Q5, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴


