Прокладка ГБЦ Ford Transit 2.2TDCi 11-3 відв.) (1.2mm) 818.920 (ELRING)
1 212 ₴
- В наявності
- Код: EL818920
Прокладка ГБЦ Ford Transit 2.2TDCi 11-3 відв.) (1.2mm) 818.920 (ELRING)В наявності
1 212 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Ford Transit 2.2TDCi 11-3 відв.) (1.2mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1758645
WILMINK GROUP WG1245349
ELRING 818910
CORTECO 83403062
WILMINK GROUP WG2149277
ELRING 818.910
ELRING 818.900
GLASER H4073120
VICTOR REINZ 61-43175-00
TRISCAN 501-1014
ELWIS ROYAL 26538
ELWIS ROYAL 0026538
WILMINK GROUP WG2198262
VICTOR REINZ 614317510
ELRING 818900
TRISCAN 5011014
FORD 1 717 596
FORD 1 776 502
FORD 1776502
FORD BK3Q6051C1C
FAI AutoParts HG1653B
VICTOR REINZ 614317500
WILMINK GROUP WG1704665
BGA CH9604C
GLASER H40731-20
VICTOR REINZ 61-43175-20
VICTOR REINZ 61-43175-10
FORD 1717596
VICTOR REINZ 614317520
FORD BK3Q-6051-C1C
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1758645
WILMINK GROUP WG1245349
ELRING 818910
CORTECO 83403062
WILMINK GROUP WG2149277
ELRING 818.910
ELRING 818.900
GLASER H4073120
VICTOR REINZ 61-43175-00
TRISCAN 501-1014
ELWIS ROYAL 26538
ELWIS ROYAL 0026538
WILMINK GROUP WG2198262
VICTOR REINZ 614317510
ELRING 818900
TRISCAN 5011014
FORD 1 717 596
FORD 1 776 502
FORD 1776502
FORD BK3Q6051C1C
FAI AutoParts HG1653B
VICTOR REINZ 614317500
WILMINK GROUP WG1704665
BGA CH9604C
GLASER H40731-20
VICTOR REINZ 61-43175-20
VICTOR REINZ 61-43175-10
FORD 1717596
VICTOR REINZ 614317520
FORD BK3Q-6051-C1C
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 818.920 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Проекція поршня від | 0.571 мм |
| Проекція поршня до | 0.62 мм |
| Діаметр | 87.4 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Defender, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴

