Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 16- (1.00mm) B46/B48 597.170 (ELRING)
4 932 ₴
- В наявності
- Код: EL597170
Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 16- (1.00mm) B46/B48 597.170 (ELRING)В наявності
4 932 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (G20/G80/G28)/5 (G30/F90)/7 (G11/G12) 16- (1.00mm) B46/B48
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 611007610
WILMINK GROUP WG2327588
CORTECO 83403021
GLASER H84886-10
BMW 11 12 8 654 273
GLASER H8488610
WILMINK GROUP WG1910513
VICTOR REINZ 61-10076-10
FAI AutoParts HG2275A
WILMINK GROUP WG2149239
WILMINK GROUP WG1957098
BMW 11128654273
WILMINK GROUP WG1791197
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 611007610
WILMINK GROUP WG2327588
CORTECO 83403021
GLASER H84886-10
BMW 11 12 8 654 273
GLASER H8488610
WILMINK GROUP WG1910513
VICTOR REINZ 61-10076-10
FAI AutoParts HG2275A
WILMINK GROUP WG2149239
WILMINK GROUP WG1957098
BMW 11128654273
WILMINK GROUP WG1791197
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 597.170 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1 мм |
| Товщина після затягування | 1 мм |
| Діаметр | 83.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3, 7-Series, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 932 ₴

