Прокладка ГБЦ Renault Master 2.5dCi (1.5 mm, d = 90.00), G9U 964.210 (ELRING)
2 214 ₴
- В наявності
- Код: EL964210
Прокладка ГБЦ Renault Master 2.5dCi (1.5 mm, d = 90.00), G9U 964.210 (ELRING)В наявності
2 214 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Renault Master 2.5dCi (1.5mm, d=90.00), G9U
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 613654000
VICTOR REINZ 613654010
VICTOR REINZ 02-37682-01
ELRING 517411
ELWIS ROYAL 0046807
VICTOR REINZ 61-36540-10
VICTOR REINZ 023768201
ELRING 517.411
ELRING 517.412
VICTOR REINZ 61-36540-00
RENAULT 7701477813
ELRING 399601
ELWIS ROYAL 46807
ELRING 399.601
CORTECO 418723P
WILMINK GROUP WG2088113
RENAULT 8200406743
ELRING 517412
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 613654000
VICTOR REINZ 613654010
VICTOR REINZ 02-37682-01
ELRING 517411
ELWIS ROYAL 0046807
VICTOR REINZ 61-36540-10
VICTOR REINZ 023768201
ELRING 517.411
ELRING 517.412
VICTOR REINZ 61-36540-00
RENAULT 7701477813
ELRING 399601
ELWIS ROYAL 46807
ELRING 399.601
CORTECO 418723P
WILMINK GROUP WG2088113
RENAULT 8200406743
ELRING 517412
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 964.210 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Діаметр | 90.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴

