
Комплект гальмівних колодок передн , LEXUS LX TOYOTA LAND CRUISER, LAND CRUISER 100, TUNDRA 3.4/4.2D/4.7 01.90- GDB3197 (TRW)
1 344 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3197
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , LEXUS LX TOYOTA LAND CRUISER, LAND CRUISER 100, TUNDRA 3.4/4.2D/4.7 01.90-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GDB3197 |
| Ширина | 119.6 мм |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Honda |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Odyssey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 344 ₴



