
Комплект гальмівних колодок передн (з гвинтами гальмівного супорта), FIAT TIPO 1.0-1.6D 10.15- GDB2151 (TRW)
2 038 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB2151
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з гвинтами гальмівного супорта), FIAT TIPO 1.0-1.6D 10.15-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB2151 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 132.9 мм |
| Висота | 56.5 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tipo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 038 ₴


