
Колодки гальмівні (передні) Toyota RAV4 III 06-/Auris 07- ADT342171 (Blue Print)
1 432 ₴
- В наявності
- Код: ADT342171
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Toyota RAV4 III 06-/Auris 07-
Оригінальні номери
DELPHI LP2002
LEXUS 04465-42160
TOYOTA 04465-42160
TEXTAR 2433601
Remsa 123200
NIPPARTS J3602120
TOYOTA 446512610
ATE 13046057672
CIFAM 822-747-0
TOYOTA 04465-02400
JAPANPARTS PA-269AF
TOYOTA 446502400
TOYOTA 04465-02310
Brembo P 83 082
TOYOTA 446542200
TRW GDB3425
DON PCP1112
HERTH+BUSS J3602125
ATE 13.0460-5767.2
EUROBRAKE 5502224595
Roadhouse 2123200
CIFAM 8227470
ICER 181760
PROFIT 5000-2012
TOYOTA 04465-12610
KAWE 123200
TOYOTA 446502220
RED-LINE 27TO060
FTE BL2516A1
TOYOTA 04465YZZDR
SUBARU 0446512610
FOMAR FO932781
Roadhouse 21232.00
MEYLE 025 243 3617/PD
PROFIT 50002012
TOYOTA 04465-02220
JURATEK JCP1891
JAPANPARTS PA269AF
MEYLE 0252433617PD
TOYOTA 04465-42200
KAWE 1232 00
VALEO 610343
PROFIT 5000-2012 C
BOSCH 986494240
TRUSTING 7630
TOYOTA 446502310
SKF VKBP80579
Brembo P83082
Remsa 1232.00
FERODO FDB1891
PROFIT 50002012C
A.B.S. 37544
MINTEX MDB2785
LEXUS 446542160
TOYOTA 446542160
SKF VKBP 80579
DENCKERMANN B111189
ICER 182172
BORG & BECK BBP1991
TRUSTING 763.0
FEBI 16650
AISIN BPTO1007
HELLA 8DB 355 006-861
AISIN BPTO-1007
FOMAR FO 932781
JAPKO 50269
FTE 9010774
HELLA 8DB355006861
TOYOTA 446502240
AISIN SN138
TOYOTA 04465-02240
TOYOTA 04465-YZZDR
BOSCH 0 986 494 240
MEYLE 252433617
MEYLE 025 243 3617
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
DELPHI LP2002
LEXUS 04465-42160
TOYOTA 04465-42160
TEXTAR 2433601
Remsa 123200
NIPPARTS J3602120
TOYOTA 446512610
ATE 13046057672
CIFAM 822-747-0
TOYOTA 04465-02400
JAPANPARTS PA-269AF
TOYOTA 446502400
TOYOTA 04465-02310
Brembo P 83 082
TOYOTA 446542200
TRW GDB3425
DON PCP1112
HERTH+BUSS J3602125
ATE 13.0460-5767.2
EUROBRAKE 5502224595
Roadhouse 2123200
CIFAM 8227470
ICER 181760
PROFIT 5000-2012
TOYOTA 04465-12610
KAWE 123200
TOYOTA 446502220
RED-LINE 27TO060
FTE BL2516A1
TOYOTA 04465YZZDR
SUBARU 0446512610
FOMAR FO932781
Roadhouse 21232.00
MEYLE 025 243 3617/PD
PROFIT 50002012
TOYOTA 04465-02220
JURATEK JCP1891
JAPANPARTS PA269AF
MEYLE 0252433617PD
TOYOTA 04465-42200
KAWE 1232 00
VALEO 610343
PROFIT 5000-2012 C
BOSCH 986494240
TRUSTING 7630
TOYOTA 446502310
SKF VKBP80579
Brembo P83082
Remsa 1232.00
FERODO FDB1891
PROFIT 50002012C
A.B.S. 37544
MINTEX MDB2785
LEXUS 446542160
TOYOTA 446542160
SKF VKBP 80579
DENCKERMANN B111189
ICER 182172
BORG & BECK BBP1991
TRUSTING 763.0
FEBI 16650
AISIN BPTO1007
HELLA 8DB 355 006-861
AISIN BPTO-1007
FOMAR FO 932781
JAPKO 50269
FTE 9010774
HELLA 8DB355006861
TOYOTA 446502240
AISIN SN138
TOYOTA 04465-02240
TOYOTA 04465-YZZDR
BOSCH 0 986 494 240
MEYLE 252433617
MEYLE 025 243 3617
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT342171 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, RAV4, Prius, Trezia, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴


